Templates by BIGtheme NET

Totenhemi e shkarkon, Bajerni i Mynihut “i shkel syrin”

Bajerni i Mynihut po mendon të marrë trajnerin e shkarkuar të Totenhemit, Poketino.

Argjentinasi u shkarkua ditën e sotme nga klubi londinez me drejtuesit e tij që deklaruan se shkak për këtë ishin rezultatet e dobëta të ekipit.

Bavarezët nga ana e tyre janë në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të kroatit Niko Kovaç dhe deri tani nuk u ka ecur shumë gjuetia.

Sipas mediave sportive gjermane, drejtuesit e klubit bavarez pritet të takohen në ditët në vijim me përfaqësuesin e Poketinos për të folur mbi një marrëveshje të mundshme.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*