Templates by BIGtheme NET

Barcelona shënjestron dy objektivat kryesorë në merkato për sulmin

Barcelona po planifikon të përforcohet në fazën e sulmit pas përfundimit të sezonit aktual.

Dhe, gjiganti katalunas i ka dy objektiva prioritarë në sulm.

Bëhet fjalë për Lautaro Martinezin dhe Erling Braut Haalandin.

Sulmuesi i Interit dhe ai i Salzburgut shihen si pasardhës idealë të Luis Suarezit në Camp Nou.

32 vjeçari po shkon drejt fundit të karrierës dhe Blaugrana janë në kërkim të një pasuesi afatgjatë të uruguaianit gjatë verës së vitit 2020.

Dhe tash mediat e huaja i kanë zbuluar dy emrat e futbollistëve që i do kampioni spanjoll në ekip për vitet e ardhshme.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*