Templates by BIGtheme NET

Inter dhe Roma ndahen në paqe

Inter dhe Roma janë ndarë në paqe duke barazuar pa gola në sfidën e Seria A. 

Ky barazim i trondit pozitat në vendin e parë të “zikaltërve” tëcilët janë 2 pikë para Juventusit në renditje. 

Nga ana tjetër Roma qëndron në vendin 4 pas Lazios.  

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*