Templates by BIGtheme NET

Të shtëna me armë në bazën ushtarake amerikane, 4 të vdekur dhe disa të plagosur

Të shtëna me armë ndodhën në bazën ushtarake të Penscola në ShBA.

Autoritetet konfirmojnë se është vrarë qitësi, ndërsa 3 viktima rezultojnë nga të shtënat si edhe disa të plagosur.

Qitësi dhe tre viktima konfirmuan të vdekur si edhe shumë të tjerë të plagosur dhe duke u trajtuar në spitalet lokale. NAS Pensacola mbetet në bllokim”-thuhet në njoftimin zyrtar të autoriteteve.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*