Templates by BIGtheme NET

Teuta fitore në “frymën” e fundit ndaj Skënderbeut

Teuta ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme në minutën e fundit të takimit ndaj Skënderbeut. Kjo fitore e ka ngjitur ekipin durrsak në vendin e pestë të renditjes me 3 pikë largësi nga kreu.

Ekipi i drejtuar nga një korçar dhe ish-lojtar i Skënderbeut, Shkëmbi, po bën një kampionat të mirë duke qenë në garë për pjesëmarrjen në Kupat e Europës.

Teuta e ka forcën në shtëpi ku nuk ka asnjë humbje deri tani ndërsa jashtë saj nuk e njeh fitoren.

Skënderbeu nga ana tjetër ka zhgënjyer megjithatë teorikisht është në garë për një nga vendet e para në renditje duke qenë se deri në fund të sezonit kampionati ka ende shumë javë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*