Templates by BIGtheme NET

“Suksese të mëtejshme” – Partizani shkarkon trajnerin Lerda pas humbjes në derbi

Partizani ka shkarkuar nga detyra italianin Franko Lerda.

Humbja në derbi ndaj Tiranës nuk është përtypur mirë nga presidenti i klubit, Demi, që ka marrë vendimin për largimin e tij.

Njoftimi për shkarkimin e tij është bërë nga faqja zyrtare e klubit kryeqytetas në Facebook.

Humbja ndaj Tiranës ishte e dyta radhazi për Partizanin pas asaj ndaj Bylisit dhe i ka kushtuar ekipit kreun e renditjes.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*