Templates by BIGtheme NET

Aksident në aksin Laç-Mamurras, plagosen 3 persona

Një aksident rrugor me pasojë tre të plagosur është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Laç-Mamurras.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, një tip Mercedes Benz dhe një Volkswagen, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur menjëherë hetimet.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*