Templates by BIGtheme NET

Ky oxhak është i veçantë, zbulojeni pse (Video)

Këto flakë janë të pazakonta pasi ndryshe nga ato që nuk i prek dot më dorë, këto janë të prekshme.  Madje ju mund të rregulloni edhe ritmin, lartësinë dhe ngjyrën e tyre.

Ato përbëhen nga një lloj lënde e djegshme që ndriçohet me anë dritash LED. Kompania prodhon edhe oxhakë që vendosen në vende të ndryshme në shtëpi .

Ato janë tejet të përshtashme për apartamente moderne pasi japin stilin e duhur pa pasur frikën e djegies.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*