Templates by BIGtheme NET

Arsenal në kërkim të një mesfushori, hedh grepat në Milano për Calhanoglu

“Topçinjtë” duan lojtarë dhe Calhanoglu është në listën e Artetës.

Mesfushori i AC Milan, Hakan Calhanoglu, është në radarin e Arsenalit për ta marrë atë në formë huazimi deri në fund të sezonit, raporton ‘Mirror’.

25-vjeçari është i etur për të ndërruar ambient dhe dëshiron ta shijojë edhe Premierligën.

Calhanoglu ka bërë 18 paraqitje në Serie A këtë sezon, ka shënuar dy herë dhe ka dhuruar një asist. 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*