Templates by BIGtheme NET

Shpërthim në rezidencën e presidentit të Malit të Zi në Podgoricë

Ditën e sotme ka ndodhur një shpërthim në vilën “Gorica” në Podgoricë.

Vila që shfrytëzohet nga presidenti malazez Millo Gjukanoviç dhe qeveria e Malit të Zi për pritjen e mysafirëve dhe delegacioneve, njofton “Veçernje Vesti”.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet e zjarrfikësve, ndërsa ende po hetohet shkaku i shpërthimit.

Nga shpërthimi nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*