Templates by BIGtheme NET

Cavani dëshiron me çdo kusht largimin nga PSG-ja

Cavani dëshiron me çdo kusht largimin nga Paris Saint Germaini

Nga një lojtar titullar dhe shumë i rëndësishëm, në rezervist – kjo është situata e Edinson Cavanit aktualisht te PSG-ja.

Sulmuesi Uruguain nuk mund të durojë më dhe dëshiron patjetër të largohet nga kampionët e Francës.

Sipas ‘El Chiringuito de Jugones’, ai këtë ia ka kumtuar edhe trajnerit, Thomas Tuchel.

“Dua të largohem nga PSG. Nuk dua të luaj këtu deri në fund të janarit”.

Cavani, te PSG-ja, këtë sezon është rezervist i Mauro Icardit. 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*