Templates by BIGtheme NET

Ngec Interi, Juventusi “fërkon duart” e provon shkëputjen në darkë

Interi i Antonio Kontes ka hedhur një hap fals duke barazuar me Leçen në transfertë.

Zikaltërit nuk kanë qenë në gjendje të shkojnë më larg se një barazim 1-1 duke i dhënë mundësinë Juventusit që të shkëputet në krye të renditjes.

Aktualisht ekipi milanez mban vendin e dytë me një pikë më pak se torinezët dhe në rast se Juventusi fiton në darkë ndaj Parmës, largësia mes ekipeve do shkonte në katër pikë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*