Templates by BIGtheme NET

Lajme flesh nga Albanistani

Nga Sokrat Turtulli

1- Ekzekutohet me armë 28-vjeçari te zona e Astirit.
2-Vrasja makabre e shqiptarit ndodhi për 50 euro
3-Godet disa herë me thikë 37-vjeçarin, në pranga një 19-vjeçar.
4-Grabitet pika e karburantit në Bilisht, 3 persona vjedhin xhiron ditore.
5-Grabitën dhe dhunuan një grup refugjatësh sirianë, 4 të arrestuar.
6-Dhunoi barbarisht vajzën, policia shoqëron nënën 41-vjeçare në Sarandë.
7-Deklarta e fortë e Artan Hoxhës: Ka video, kryebashkiaku socialist pi drogë në lokal.
8-Ironizon Alfred Peza: Çohu Baca Adem, se Ramushi e Hashimi po tradhtojnë Kosovën.
9-Pengmarrja/ Fqinja: Kanë bërë presion që lajmi të mos bëhet mediatik.
10-Shpërndanin drogë, arrestohet pronari dhe banakieri i një lokali në Tiranë.
11-“Bandat e liruara nga burgu më të rrezikshme se të 1997-s”, Arion Sulo: Shqipëria do të përjetojë një gjë të paparë…
12-Sherr tek shinat e trenit në Tiranë, i riu masakron me thikë një person.
13-Shisnin kanabis me kavanoza qelqi, arrestohet pronari dhe banakieri i një lokali në Tiranë.
————————-
Kaq deri në orën 10.52. Krimi vazhdon…

Në fund kemi dhe një lajm të mirë që vjen nga Ukraina: Ai po vjen…

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*