Templates by BIGtheme NET

Liverpool nuk e ndal askush, fiton ndaj Wolves

Liverpul ka marrë një fitore të radhës në Premier Ligën angleze duke mundur Wolves në transfertë 2-1.

Golat për “të kuqtë” u shënuan nga Henderson në pjesën e parë dhe Firmino në pjesën e dytë.

Golin e barazimit provizor për Wolves e shënoi Jimenez.

Me 67 pikë Liverpul mban vendin e parë i pashqetësuar nga ndjekësit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*