Templates by BIGtheme NET

Milan nuk lëshon pe për Paquetan, e shet vetëm për 30 milionë euro

Milan thuhet se kërkon 35 milionë euro për Paquetan

Sipas Calciomercato, Milan nuk dëshiron që ta zbret çmimin për Paquetan, kurse Paris Saint-Germain do të ndajë fiks 35 milionë euro në mënyrë që të sigurojë shërbimet e Lucas Paqueta.

Megjithatë, skuadra nga kryeqyteti francez duket se nuk e ka në plan që të paguajë kaq shumë për brazilianin.

Kjo do të thotë se e ardhmja e Paquetas është në udhëkryq dhe për momentin nuk priten negociata në mes të dy palëve për lojtarin. 

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*