Templates by BIGtheme NET

Napoli fiton ndaj Interit për Kupën e Italisë

Napoli ka arritur të fitojë sfidën e parë ndaj Interit për Kupën e Italisë.

Ka mjaftuar një gol i shënuar nga Ruiz në pjesën e dytë që të mbyllte sfidën.

Me këtë fitore, Napoli është një hap larg kualifikimit për në finale të Kupës.

Ditën e nesërme do luhet edhe sfida tjetër mes Milanit dhe Juventusit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*