Templates by BIGtheme NET

Milan dominon por Ronaldo e ndëshkon në fund

Milan dhe Juventus janë përballur ditën e sotme për llogari të Kupës së Italisë.

Kuq e zinjtë kanë zhvilluar një takim pozitiv duke shënuar të parët me Rebic në minutën e 61.

Në minutat e fundit, Ronaldo ka barazuar nga pika e bardhë pas vendimit të VAR për një prekje me dorë në zonën nga Calabria.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*