Templates by BIGtheme NET

Dele Alli s’e kontrollon veten pas zëvendësimit, hedh ujin dhe atletet përtokë dhe ia plas të qarës (VIDEO)

Dele Alli ka shpërthyer nga inati, pasi trajneri Jose Mourinho e zëvendësoi në minutën ’64 me Erik Lamela-n.

Kamerat u përqendruan tek ai pas zëvendësimit, i cili para se të ulej në pankinë hodhi nga inati një shishe, e pasi u ul plasi edhe atletet përtokë.

Më pas në një skenë dramatike, vendos dy duart në kohë dhe nis të qajë në dëshpërim. Kjo padyshim ishte një natë e vështirë për anglezin, por edhe për skuadrën e tij pasi Tottenhami e humbi sfidën ndaj Leipzigut me rezultatin  0-1 në Londër, duke e komplikuar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*