Templates by BIGtheme NET

Italia prezanton fanelën e Euro 2020, e frymëzuar nga “Rilindja”

Italia ka prezantuar fanelat që do mbajë veshur gjatë finaleve të Euro 2020.

Ekipi i drejtuar nga trajneri Mançini do veshë sërish një fanelë të modeluar nga Puma ndërsa fusha me ngjyrë blu do ketë nëpër të punime artistike të frymëzuara nga periudha e Rilindjes.

Jaka e fanelës dhe hollësitë e tjera të saj do jenë të zeza.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*