Templates by BIGtheme NET

Levante surprizon Realin e Madridit, Barcelona “fërkon duart”

Levante ka surprizuar Realin e Madridit duke e mundur këtë të fundit me rezultatin e ngushtë, 1-0. Goli i vetëm i takimit u shënua në minutën e 79-të.

Humbja i ka kushtuar ekipit të Zidane humbjen e kreut të renditjes, që mbahet nga Barcelona me dy pikë më shumë.

Katalanasit po kalojnë kohë të trazuara në marrëdhëniet e brendshme të ekipit, megjithatë kanë mundur të qëndrojnë në garën për titullin kampion dhe humbja e madrilenëve është padyshim një lajm fantastik.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*