Templates by BIGtheme NET

Makina përplas motorçikletën në Belsh, plagoset një person

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të diel në qytezën e Belshit.

Një makinë ka përplasur motorçikletën. Si rrjedhojë, ka mbetur i plagosur një i moshuar.

I moshuari është dërguar në spital për kurim. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*