Templates by BIGtheme NET

Man United fiton dhe hyn në garë për Champions

Man.United ka fituar kundër Ëatford për Premier League, me rezultatin 3-0.

Me këtë fitore, Man.United hyn në garë për vendin e Champions League.

Golat u shënuan nga Fernandes me penallti, Martial dhe Greenwood.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*