Templates by BIGtheme NET

Liverpool nuk lëshon pe në kampionat, mund West Ham

West Ham i hapi jo pak probleme Liverpoolit në sfidën e sotme në Premier Ligë duke i përmbysur avantazhin edhe pse në fund të “kuqtë” fituan në fund.

Ëijnaldum ishte i pari që shënoi për Liverpool ndërsa vetëm 3 minuta më vonë barazoi Diop. Më pas në fraksionin e dytë të lojës, miqtë përmbysën rezultatin me Formals.

Por të kuqtë nuk u dorëzuan dhe me golat e Salah dhe Mane i dhanë fitoren dhe diktatin në krye të tabelës.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*