Templates by BIGtheme NET

Vodhën letra tualeti, arrestohen tre persona në Angli

Tre persona janë arrestuar në Angli pasi kishin vjedhur letër higjienike dhe po përpiqeshin të largoheshin.

Ngjarja ndodhi në Essex ndërsa tre personat u ndaluan 30 minuta pas ngjarjes teksa ishin përplasur në përpjekje për t’u larguar, shkruan Daily Mail.

Një zëdhënës i forcës konfirmoi se tre personat, një 28-vjeçar nga Aveley, një 37-vjeçar nga Ockendon e një 41-vjeçar nga Purfleet mbeten në paraburgim, nën dyshimin për vjedhjen e letrave të tualetit

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*