Templates by BIGtheme NET

Icardi nuk do e zgjasë huazimin te PSG-ja, lajmëron rikthimin në Itali

Sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi nuk do e zgjasë qëndrimin e tij te Paris Saint-Germain përtej këtij sezoni pasi gruaja dhe agjentja e tij, Wanda Nara, u tha gjigantëve francezë se ata duan një rikthim në Itali, sipas raportimeve.

Icardi, 27 vjeç, ka shënuar 20 gola në 31 paraqitje te PSG-ja që kur u largua nga klubi italian i Interit, gjatë merkatos së verës në formë huazimi.

Pas përplasjeve mes cciftit dhe drejtuesve të Interit, sulmuesi argjentinas u huazua në Francë te PSG-ja por sipas të gjitha gjasave do rikthehet në Itali.

Në Serinë A, lojtari kërkohet nga një numër i madh klubesh duke përfshirë Juventusin e Napolin, me të parin që është në pozita më të favorizuara.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*