Vendosni fjalën kyçe....

Tabaku-Ramës: Mos u merr me opozitën por merr masa për të paguar familjet dhe bizneset që u ke premtuar

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama i cili sipas saj ka fyer opozitën.

Tabaku i ka kërkuar Ramës të mos harxhojë kohën duke sulmuar opozitën por të marrë masa të kryhen pagesat që ka premtuar për familjet dhe bizneset e goditura.

Fatkeqësi për shqiptarët që KM në vend që të marrë masa për të kryer pagesat që ka premtuar për familjet dhe bizneset e goditura, harxhon gjithë kohën duke sulmuar opozitën. Fyerjet e KM nuk mbushin xhepat e boshatisura të shqiptarëve. Boll i lodhe njerëzit me gënjeshtra”-shkruan Tabaku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *