Templates by BIGtheme NET

Bayerni e rifillon me fitore Bundesligën

Me gola të Leëuandoësi dhe Pavart rifillimi i Bundesligës së Bayern Munich ka rezultuar me fitore në sfidën e luajtur në transfertë ndaj Union Berlin.

Me këtë fitore bavarezët nuk lëshuan pe ndaj dy borusiave të cilat ditën e djeshme fituan për të kërcënuar kryesuesin e tabelës.

Në sfidën tjetër, Koln dhe Mainz janë ndarë në barazim 2-2 duke u mjaftuar me një gol.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*