Vendosni fjalën kyçe....

Kapsolla në tubim, protestuesit nxjerrin nga turma një person (Foto)


Në protestën që po zhvillohet përballë Ministrisë së Brendshme në Tiranë, mes turmës janë hedhur kapsolla, të cilat janë brohoritur si provokime nga organizuesit të tubimit.

Një person i paidentifikuar është shoqëruar nga disa protestues të tjerë për ta nxjerrë atë jashtë tubimit dhe grumbullimit.

I mbuluar me xhaketë mbi kokë, ky person është larguar nga turma.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet