Templates by BIGtheme NET

Pas ditë pas Majk Tajsonit, 57-vjeçari Holifild stërvitje me ritme të larta, a do rindeshen? (Video)

57-vjeçari Evander Holifild duket në formë të mahnitshme teksa stërvitet me boksierin ukrainas Vladimir Kliçko.

Ish-kampioni i botës që mundi dy herë Majk Tajsonin duke bërë bujë mund të rithehet sërish në ring për t’u rindeshur me rivalin e tij 53-vjeçar.

Pak ditë më parë, Majk Tajsoni u pa në superformë duke u stërvitur por nuk pohoi se kishte ndërmend të rikthehej sërish në ring.

Evander Holifild arriti të mposhtë Majk Tajsonin dy herë radhazi në kohën kur Majku ‘I hekurt’ ishte i pathyeshëm dhe nuk mendohej se kishte boksier në peshat e rënda që mund t’i dilte para.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*