Templates by BIGtheme NET

“Ministri Lleshaj takohet me të dënuarin për drogë në Francë” – Qytetari publikon foton

Një qytetar ka publikuar një foto sipas së cilës ministri i Brendshëm Lleshaj është takuar ditën e sotme me një grup personash mes të cilëve është edhe një dikush i dënuar për trafik droge në Francë.

Mesazhi i tij është publikuar nga ish-kryeministri Berisha në Facebook.

“Gjeneral Hashashi shoqërohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital. Sb. Përshëndetje dr. Sot ministri Lleshaj me të dënuarin për trafik droge në Francë, Altin Shtjefni quhet zotria që kame qarkuar me të zezë.” – shkruhet në mesazh.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*