Templates by BIGtheme NET

Kapen 200 kg drogë në Kapshticë, e fshehur në një kamion

Foto ilustruese

200 kg drogë janë kapur në Doganën e Kapshticës. Droga e dyshuar kanabis ishte fshehur në një kamion.

Evidentimi i drogës u pikas gjatë kontrollit dhe më pas u konfirmua me skaner.

Droga ishte fshehur në tavanin e kamionit dhe do kalonte drejt Greqisë.

Policia ka ndaluar shoferin e kamionit, një 55-vjeçar.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*