Vendosni fjalën kyçe....

Tirana nesër dhe pasnesër pa drita, zonat dhe orari


Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike, ka njoftuar se në Tiranë në disa zona do ketë ndërpjerje të energjisë për dy ditë resht.

Përmes një njoftimi, mësohet se OSHEE, për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë, në datat 2-3 qershor do të stakohet energjia në intervalin kohor 09:00-15:00.

Njoftimi i OSHEE-së:

2 qershor

Ndroq, Pinet, Zhurje

3 qershor

Pjesërisht “Rruga e Dibrës” tek Medreseja


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet