Templates by BIGtheme NET

Dy gola njëri pas tjetrit, Skënderbeu mbyll në fitore pjesën e parë ndaj Partizanit

Është mbyllur pjesa e parë mes Skënderbeut dhe Partizanit, e cila po luhet në Selman Stërmasi, një sfidë kjo rikthimi pas bllokimit nga epidemia në Superligë.

Dy gola njëri pas tjetrit i dhanë fitoren korçarve në fraksionin e parë.

Gripshi në minutën e 42 dhe Dita në 43 dërguan skuadrat në pushim, me revanshin e ujqërve të dëborës.

 

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*