Templates by BIGtheme NET

Krim i dyfishtë në Krujë, vriten me armë dy vëllezër

Një krim i dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një fshat të Krujës.

Dy vëllezër janë qëlluar për vdekje me armë zjarri.

Ngjarja është shënuar në fshatin Gramëz, ndërsa ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e këtij krimi, raporton News 24.

Mësohet se viktimat janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, 34 dhe 24 vjeç.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*