Templates by BIGtheme NET

Shpërthim i fuqishëm në Vlorë

Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Shpërthimi ka ndodhur pranë rrugës Transballkanike.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*