Templates by BIGtheme NET

Aktorja Emma Roberts në pritje të një fëmije

Aktorja amerikane, Emma Roberts, mbesë e të madhes Julia Roberts së shpejti do të fillojë një kapitull të ri në jetën e saj.

US Weekly shkruan se ajo do bëhet për herë të parë nënë. Prej disa kohësh, aktorja është në një lidhje me Garret Hedlund dhe ky është fëmija i parë edhe për të.

Sipas gazetës, çifti u lidh për herë të parë në mars të 2019-ës kur ata u panë duke shëtitur të kapur për dore në Los Angeles.

Dyshja janë treguar shumë privatë për lidhjen e tyre dhe ende nuk kanë reaguar mbi lajmin e pritjes së një fëmije.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*