Templates by BIGtheme NET

Barcelona hap flas në garën për titull, barazon me Celta Vigon

Barcelona ka bërë një hap fals në garën direkte për titull ku ndante kreun me Real Madrid.

Në sfidën ndaj Celta Vigo ditën e sotme, katalunasit nuk kanë shkuar përtej një barazimi.

Sfida përfundoi me rezultatin 2-2.

Golat për Barçën i shënoi Suarez nga një për çdo pjesë. Ndërsa për Celta Vigon shënuan Smolov dhe Aspas.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*