Templates by BIGtheme NET

“Jemi miq” – aktorja hedh poshtë thashethemet se është e lidhur me Pitt

Pas shumë muajsh thashetheme, aktorja Alia Shawkat më në fund ka folur për marrëdhënien e saj me Brad Pitt. Dhe sipas saj, nuk janë në një marrëdhënie romantike, por vetëm miqësore.

“Ne nuk po dalim bashkë, jemi thjesht miq”– tha aktorja 31 vjeçare, për Vulture.

Thashethemet se Pitt dhe Shawkat janë në një lidhje romantike, filluan të qarkullojnë në nëntor të vitit 2019, pasi ata u panë bashkë në një ekspozitë arti. Më pas ata u panë përsëri bashkë në aktivitete kulturore, ndërsa edhe gjatë karantinës Shawkat është parë duke shkuar në shtëpinë e Pitt.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*