Templates by BIGtheme NET

Tirana përmbys Skënderbeun, Teuta fiton pastër ndaj Vllaznisë

Tirana ka fituar me përmbysje ndaj Skënderbeut në Korçë.

Golit të Mensah në pjesën e parë, “bardh e blutë” iu përgjigjën dy herë me Ngo në pjesën e dytë.

Me këtë fitore Tirana mban kreu të palëkundur duke mos lënë hapësira për kërcënimin e vendit të parë.

Në sfidën tjetër Teuta nuk gaboi përballë Vllaznisë duke fituar me rezultatin 3-0.

Golat për durrsakët u shënuan nga Kallaku, Vila dhe Aleksi.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*