Templates by BIGtheme NET

I gjenden 35 mijë paund në makinë, shoqërohet i riu në Elbasan

Foto ilusturese

Një drejtues mjeti është ndaluar në qytetin e Elbasanit në orët e vona të mbrëmjes pasi në makinën e tij tip “Porsche” u gjetur pas kontrollit nga policia një shumë parash prej 35 mijë paund të padeklaruara.

Mjeti me targat AA  666 YL është në pronësi të A.Ll, banues në Tiranë, i cili është shoqëruar në Komisariat po jep sqarime mbi origjinën dhe destinacionin e parave.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*