Templates by BIGtheme NET

U rrëzua me kamion në liqen në Kukës, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të shoferit

Polumbarët e forcave RENEA kanë bërë të mundur nxjerrjen nga liqeni i Kukësit të trupit të shoferit i cili u rrëzua me kamionin e tij.

Kamioni me drejtues 37-vjeçarin Ferit Lleshi u doli nga rruga e vjetër në afërsi të urës së Kolshit dhe u zhyt në liqen.

Pas disa orësh kërkimesh Polumbarët nxorën trupin e pajetë të 37-vjeçarit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*