Templates by BIGtheme NET

Kukësi dhe Teuta ndahen në paqe, kualifikimi vendoset në sfidën e kthimit

Kukësi dhe Teuta janë ndarë në një barazim pa gola në sfidën e parë të gjysmëfinales për Kupën e Shqipërisë.

Skuadrat do të vendosin kualifikimin në sfidën e kthimit në Niko Dovana.

Në sfidën e tjetër Bylisi përmbysi Tiranën me rezultatin 2-1.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*