Templates by BIGtheme NET

Aksident i trefishtë në Shëngjin, 3 persona të plagosur

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i trefishtë në qytetin e Lezhës, duke lënë të plagosur tre persona.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Shëngjinit në Lezhë, ku janë përplasur tre automjete.
Identiteti në rrethana ende të paqarta.

Momentalisht nuk ka ende të dhëna mbi identitetin apo gjendjen shëndetësore të të plagosurve. Policia ndërkohë ndodhet në vengngjarje dhe ka nisur punën për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*