Templates by BIGtheme NET

Rama nxjerr policinë të kontrollojë të prekurit me Covid19: Virusi vazhdon punën mos thyeni rregullat dhe karantinën (Video)

Policia e shtetit është vënë në veprim në zbatimin e masave për parandalimin e përhapjes së virusit Sars-Cov 2 duke dalë në terren për kontrollimin e personave që janë në karantinë.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon ku bën apel që të mos thyejnë rregullat kushdo që është i prekur me koronavirus pasi “policia i di të gjitha dhe kontrollet vazhdojnë”.

Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu, por këto mesazhe njerëzore nga takimet me punonjësit e policisë së shtetit shërbejnë për këdo. Kushdo që është i prekur nga Covid19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën. Policia i di të gjitha dhe kontrollet do të vijojnë! Shëndeti mbi të gjitha“-shkruan Rama.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*