Templates by BIGtheme NET

Juventusi prezanton fanelën e re për sezonin e ardhshëm (Foto)

Juventusi ka prezantuar fanelën e re për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për fanelën e dytë që do jetë ngjyrë blu e errët me hollësi në ngjyrë alumini.

Fanela e re do ndryshojë nga ajo rezervë e sezoneve të fundit.

Aktualisht Juventusi mban vendin e parë në renditje me shtatë pikë më shumë se Lacio dhe praktikisht është shumë pranë titullit kampion edhe pse deri në fund ka edhe 7 ndeshje dhe gjithçka mund të ndodhë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*