Templates by BIGtheme NET

Man.United fiton me tripletë ndaj Aston Villa

Tri pikë të arta për Manchester United.

Djajtë e Kuq kanë triumfuar në udhëtim te Aston Villa, me rezultat të pastër, 0-3.

Në këtë mbrëmje shkëlqyen dyshja Pogba dhe Fernandesin.

Që të dy shënuan nga një gol, derisa rrjetën e gjeti edhe Mason Greenwood.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*