Templates by BIGtheme NET

Tirana barazon in extremis ndaj Partizanit të gjysmuar nga koronavirusi

Tirana dhe Partizani janë ndarë në paqe në derbin e kryeqytetit i cili në këtë fazë është zhvilluar pa tifozë.

Kampionët në fuqi ishin duke fituar deri në minutat e fundit por bardhe e blutë shtangën “të kuqtë” në minutat e fundit.

Partizani u fut në fushën e luftës i gjymtuar pasi tre futbollistë para sfidën rezultuan të infektuar me koronavirus.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*