Templates by BIGtheme NET

Kukësi i shënon dy gola Teutës, drejt fitores së sigurt

Kukësi i ka shënuar dy gola Teutës që në 20 minutat e para të ndeshjes dhe duket drejt një fitoreje të sigurt.

Me këtë fitore kuksianët pritet ta ngushtojnë në 4 pikë largësinë nga Tirana duke besuar tek titulli kampion.

Në ndeshjen tjetër të ditës së sotme Skënderbeu kreson ndaj Vllaznisë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*