Templates by BIGtheme NET

Një grua sulmon me thikë infermieren në spitalin e Gjirokastrës

Një incident është regjistruar paraditen e sotme në spitalin e Gjirokastrës, ku një grua ka sulmuar me thikë një infermiere.

Gruaja Elvira S. e cila besohet se vuan nga problem të karakterit mendor, ka shkuar në orët e paradites në ambientet e spitalit rajonal ‘Omer Nishani’ dhe ka qëlluar me thikë infermieren. Një infermiere e dytë ka mbetur gjithashtu e lënduar nga sulmi.

Pas incidentit, agresorja është dërguar në spitalin psikiatrik të Vlorës.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*