Vendosni fjalën kyçe....

Barcelona e do Martinezin por s’i ka lekët për blerjen e tij

Barcelona e do me çdo kusht sulmuesin e Interit, Martinez, por problemi është se nuk i ka eurot për të.

Katalanasit nuk janë mirë me bilancin duke qenë se për shkak të pandemisë Covid-19 kanë humbur më shumë se 200 milionë euro duke mos qenë në pozita të mira për të afruar talentin argjentinas.

Deri tani, Barcelona, ka ofruar 70 milionë euro dhe shërbimet e Junior Firpo, i vlerësuar rreth 40 milionë euro por Interi nuk duket i bindur për këtë marrëveshje.

Martinez shihet si zëvendësi i duhut për uruguaianin Suarez, megjithatë marrëveshja mes klubeve duket ende larg, të paktën në letër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *